هواوي EMUI 10 görüntüleri ortaya çıktı!


Günlük 470 مليون aktif kullanıcıya sahip olan EMUI arayüzü, şu an belirli modeller için 9.1 sürümünü test aşamasında bulunduruyor. Bununla birlikte şirket هواوي EMUI 10 sürümünün geliştirmelerine de başlamış gibi gözüküyor. Ortaya çıkan görüntüler yeni sürüme ait arayüzü de ortaya çıkarmış oluyor.

هواوي EMUI 10 görüntüleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz süreçlerde هواوي P30 طليعة için bir beta sürümünün ortaya çıktığı EMUI 10, XDA geliştiricileri tarafından kurulup denendi. Ekip yaptığı analizde arayüzün EMUI 10 olarak adlandırılacağını ve ذكري المظهر Q işletim sisteminde çalışacağını belirtti. Bununla birlikte arayüze ait birkaç görüntüyü de aktarmayı es geçmediler.

هواوي EMUI 10

Arayüze ilk bakışımızda EMUI 9 sürümüne göre çok önemli estetik farklar sunmadığını söyleyebiliriz. لكن giriş ekranı, görev çubuğu و ikonlarda değişikliklerin yapıldığı gözüküyor. Ayrıca ayarlarda da tasarımsal değişiklikler bulunmakta. Bunlara ek olarak beta sürümünü deneyimleyen ekip, arayüzün EMUI 9.1 sürümüne göre daha hızlı bir şekilde çalıştığını ifade ediyor.

Eğer siz de هواوي P30 طليعة kullanıyorsanız, XDA Forum’da bu betayı cihazınıza كيف kurabileceğinizi bulabilirsiniz. Ancak şu an için pek stabil olmayabileceğini من göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Siz yeni arayüz hakkında neler düşünüyorsunuz?مصدر