Huawei Mate X çıkış tarihine yönelik resmi açıklama


Katlanabilir telefon Huawei Mate X çıkışına yönelik resmi bir açıklama yapıldı. Samsung Galaxy Fold sonrasında Mate X de satışa تبين.

2.600 دولار katlanabilir telefon Huawei Mate X, bir türlü satışa sunulamadı. Ancak bu yakında değişecek gibi görünüyor. Richard Yu’nun IFA 2019 açıklamasına göre telefon زرع ayında global olarak satışa çıkabilir. Burada “belki satışa sunarız” diyen ancak yine de kendinden emin konuşan Yu, müjdeyi üstü kapalı da olsa veriyor gibi görünüyor. Ekranında ve gövdesinde Galaxy Fold gibi ekran sorunları yaşamaması için güncelleme yapılan telefon, biliyorsunuz artık كيرين 990 işlemci ile yolda bulunuyor. Daha önce Kirin 980 taşıdığı açıklanan telefon, orijinalden daha güçlü geliyor ve bu da sevindiriyor. من مربع الروبوت فطيرة ile çıkacak telefon, P30 serisinde de kullanılan üçlü kamera sistemiyle karşımıza çıkacağı da aktarılıyor. Daha önce modelin arkasında 40 ميغابيكسل + 16 ميغابيكسل + 8 ميغابيكسل + TOF dahil dörtlü kamera kurulumu bulunuyordu.

يمكن لكم الفائدة

Katlanabilir telefon Huawei Mate X hakkında diğer bilgiler şöyle

4.500 ماه pil üzerine kurulan cihaz, bünyesinde 8 inç 2480×2200 piksel bir esnek OLED ekran barındırıyor. من مربع الروبوت فطيرة ile çıkacak telefonda, 55W hızlı şarj sistemi de bulunacak. جهاز 6 GB RAM + 128 GB, 8 GB RAM + 256 GB و 12 GB RAM + 512 GB depolama seçeneklerine sahip.

İlgili Video

مصدر