İşte Samsung Galaxy S10 5G prototipi


Samsung Galaxy S10 5G
Samsung Galaxy S10 5G

سامسونج غالاكسي S10 ailesi gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Bu sefer ise Samsung Galaxy S10 5G prototipi karşımızda هنالك.


سامسونج غالاكسي S10 عائلة, kesin olarak dört farklı modelden يحدث. İşte bu ailenin en üstünde yer alacak ve daha sonra satışa çıkacak Samsung Galaxy S10 5G, ilk defa prototip haliyle görüntülendi. Çok fazla detayın elde edilmediği görsel, yine de modele ilk bakışı attırıyor. Alt çerçevesi yapılan sızıntılardan daha kalın görünen model, bildiğimiz kadarıyla 12 GB RAM, 1 مرض السل و seramik arka bölüm ile yolda bulunuyor. 5G desteğiyle büyük ses getirecek denilen model, bu konuda aktif olarak testlere sokuluyor. Modelin ilk olarak sadece Güney Kore içerisinde satılacağı da yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy S10 5G
يمكن لكم الفائدة

Samsung Galaxy S10 ailesinin kamera detaylarını hatırlarsak

Yeni aile kamera konusunda farklı kurulumlar taşıyor. Baktığımız zaman Galaxy S10 Lite tek ön kamera, لأنه يأتي مع الكاميرات الخلفية المزدوجة. Galaxy S10 modelinde ise çift ön kamera, çift arka kamera yer alıyor. Galaxy S10+ modeli çift ön kamera, üçlü arka kamera (12 ميغابيكسل واسعة الزاوية, 16 ميغابيكسل واسعة الزاوية والسوبر 3 تقدم التقارب البصرية أضعاف 13 ميغابيكسل المقربة) kurulumunu taşıyor. Yukarıda detaylarına değindiğimiz غالاكسي S10 5G ise çift ön kamera, أربعة الكاميرا الخلفية ( استشعار التوفو) ile fark yaratıyor.

قد تكون ذات فائدة

هواوي ماتي 20 عائلة

مصدر