Karşınızda Google Pixel 2 لقد بكسل 2 XL


غوغل 4 Ekim tarihinde düzenleyeceği etkinlikle resmen tanıtacağı Google Pixel 2 لقد بكسل 2 XL’in ilk görüntüleri yayınlandı. Evan Blass akıllı telefonları açığa çıkaran görseller paylaştı.

Google’ın önümüzdeki Çarşamba günü yeni Pixel modellerini tanıtması bekleniyor. جديد sızıntı sayesinde her iki modele de yakından bakma şansına sahip olmuş durumdayız.

Sızıntılarıyla ünlü Evan Blass, جوجل بكسل 2 و بكسل 2 XL modellerini detaylı şekilde gösteren yeni fotoğraflar نشرت. Böylece arama devinin yeni amiral gemileri yaklaşan lansman öncesinde açığa çıkmış oldu.

Yayınlanan görsellere baktığımızda Pixel 2 XL modelinin daha ince çerçeveleriyle yeni nesil akıllı telefon trendinden esintiler sunduğunu ancak beklenildiği kadar çarpıcı bir görünüme sahip olmadığını görüyoruz. Pixel 2’nin ise beklenildiği gibi daha geleneksel bir akıllı telefon tasarımında olduğunu söyleyebiliriz.

انظر أيضا.XIAOMI, Eylül ayında 10 milyon akıllı telefon satarak rekor kırdı

Bugünkü sızıntı ayrıca, ekranın alt kısmında yerini almış bir Google arama çubuğu da dahil olmak üzere güncellenmiş Pixel serisi için yeni bir launcher‘ın geleceğine işaret ediyor.

جوجل, 4 أكتوبر Çarşamba günü سان فرانسيسكو‘da düzenleyeceği özel bir etkinlikle Google Pixel 2 لقد بكسل 2 XL’yi resmen tanıtacak. Telefonlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için önümüzde sadece 2 gün var.مصدر المعلومات