Meizu 16s Pro’nun Rakiplerine Önünü İlikleten AnTuTu Skoru


Meizu’nun geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü amiral gemisi 16s’in gelişmiş bir versiyonu olan 16s Pro, AnTuTu testlerinde ortaya çıktı. Yapılan testlerde Meizu 16s Pro, 464.411 وتمكن من أخذ النقاط.

Çinli teknoloji üreticilerinin akıllı telefon sektörü savaşı sürüyor. Son dönemlerde piyasaya sürdükleri akıllı telefonlarla sektörün önde gelen isimlerini sollayan şirketler arasına şimdi de Meizu eklendi. Meizu’nun ilerleyen dönemlerde piyasaya süreceği yeni amiral gemisi 16s Pro’nun AnTuTu performansı görenleri şaşırtıyor.

Aslına bakacak olursak Meizu’nun yeni amiral gemisinin özellikleri ‘yanlışlıklada olsa şirketin resmi internet sitesinde paylaşıldı ancak ortaya çıkan AnTuTu skoru, telefonun ortaya çıkan özelliklerinin hakkını sonuna kadar vereceğini ortaya koyuyor.

meizu 16s pro

Meizu’nun paylaştığı bilgilere göre gücünü Snapdragon 855+’tan alacak olan Meizu 16s Pro’nun bu gücü, 6 GB من ذاكرة الوصول العشوائي و 128 GB’lik dahili bellekle desteklenecek. Ayrıca telefonun 90 Hz’lik AMOLED ekranın FHD+ çözünürlük sunacağı da söyleniyordu. AnTuTu testlerinde ortaya çıkan Meizu 16s’in teknik özellikleri de şirketin paylaşımıyla benzerlik gösteriyor. Ancak buna rağmen ekran boyutuyla ilgili bir bilgi şimdilik mevcut değil.

İşte Meizu 16s Pro’nun AnTuTu skoru:

meizu 16s pro antutu

Meizu 16s Pro, yapılan AnTuTu testlerinde 464.411 puan almayı başararak çok ciddi bir değere ulaşmış oldu. Telefonun tanıtılmasıyla birlikte bu amiral gemisinin tüm özelliklerini ve kullanıcılara neler sunabileceğini hep birlikte görebileceğiz.

مصدر : HTTPS://www.gizmochina.com/2019/08/14/meizu-16s-pro-with-snapdragon-855-records-460k-antutu-scores/

مصدر