Redmi ملاحظة 8 özellikleri ve ilk resmi basın görseli ortaya çıktı- سجل
Redmi ملاحظة 8

رسميا çok yakında lanse edilecek Redmi ملاحظة 8 için ilk resmi basın görseli yayımladı. Buna ek olarak modelin işlemcisi de belli كان.

29 أغسطس tarihinde düzenlenencek etkinlikte karşımıza çıkacak Redmi ملاحظة 8 و ملحوظة 8 طليعة, Türkiye’de de satılacak olmalarıyla büyük merak uyandırıyor. Redmi ملاحظة 7 ailesiyle burada önemli satış rakamlarına ulaşan firma, yeni modeller için de gün sayıyor. İşte bu yeni modellerden ملحوظة 8, ilk resmi basın görseliyle arkasını gözler önüne seriyor. Parmak izi sensörü arkasında olan telefon, burada kenara dikey olarak konumlandırılmış dörtlü kamera (Ana kamera 48 ميغابيكسل) sistemi taşıyor. Bir diğer poster ise modelin işlemcisini netleştiriyor. قبل ميديا ​​تيك وقع Helio G90T ile geleceği söylenen telefon, yeni postere göre gücünü نبتة أنف العجل 665 تلقي من المعالج. Performans konusunda “Pro” model elbette çok daha iddialı geliyor.

Redmi ملاحظة 8
Redmi ملاحظة 8
يمكن لكم الفائدة

Redmi ملاحظة 8 yanında gelecek Note 8 Pro hakkında şunları biliyoruz

Arkasında aşağıda görebileceğiniz gibi merkeze dikey olarak konumlandırılmış dörtlü kamera sistemi bulunan telefon, ToF sensörünü flaşın altında yan kısmında taşıyor. Telefonun kameralarının en altında direkt olarak parmak izi sensörü bulunuyor. Ana kamerası 64 ميغابيكسل الهاتف, normal model ile beraber gücünü ميديا ​​تيك Helio G90T تلقي من المعالج. Bu işlemcinin özellikle oyun konusunda iddialı olduğu açıklanıyor. Telefonların fiyatları konusunda ise halen ortaya çıkan net bilgiler yok. Ancak Redmi yeni modelleriyle fiyat performans çıtasını oldukça yükseltecek deniyor.

Redmi ملاحظة 8

ملحوظة 8 طليعة

İlgili Video

مصدر