مذكرة سامسونج غالاكسي 10+ ve Watch Active 2 için yeni görseller ortaya çıktı


مذكرة سامسونج غالاكسي 10+ ve Watch Active 2 için yeni görseller ortaya çıktı
عرض كامل الحجم


سامسونج cephesinde son dönemde gündemi meşgul eden iki cihaz ملاحظة غالاكسي 10 و Galaxy Watch Active 2 oluyor. Haliyle her ikisi için birçok sızıntı ortaya çıkıyor. Bugün de başarılı sızıntılarıyla bilenen Evan Blass, ملاحظة غالاكسي 10+ ve Galaxy Watch Active 2’ye ait yeni basın görselleri paylaştı.

Her iki cihaz 7 Ağustos’ta tanıtılacak

Samsung Galaxy Note 10’un 7 أغسطس tarihinde tanıtılacağı resmi olarak biliniyor. Watch Active 2 ise sızıntılarla kendini gösterse de çıkış tarihi noktasında belirsizliğini koruyor. Bugün ortaya çıkan iki basın görselinin aynı temada hazırlandığını düşündüğümüzde, Galaxy Watch Active 2’nin, ملاحظة غالاكسي 10 مع aynı anda tanıtılacağını tahmin edebiliriz. Yani her iki cihaz 7 Ağustos’ta resmiyet kazanacak.

مذكرة سامسونج غالاكسي 10+ ve Watch Active 2 için yeni görseller ortaya çıktı


Bildiğiniz üzere Galaxy Note 10 serisi bu sene iki modelden oluşacak. Haberimiz içindeki basın görseli ملاحظة غالاكسي 10+ ismindeki daha büyük ekranlı modele ait. Hatırlarsanız geçtiğimiz gün sizlere aktardığımız haberimizde Galaxy Note 10+’ın 1149 اليورو, standart Galaxy Note 10’un ise 999 Euro fiyatla çıkış yapabileceğini belirtmiştik.

انظر أيضا. “سامسونج, artırılmış gerçeklik gözlüğü geliştiriyor olabilir

Sonuç olarak Samsung’un popüler Galaxy Note serisinin ve Watch Active’in yeni üyeleri karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Galaxy Watch Active yakın zamanda tanıtıldığı için Watch Active 2’nin bu kadar kısa sürede gelmesi, eski modeli satın alanları üzebilir.


HTTPS://9to5google.com/2019/07/12/official-samsung-renders-for-galaxy-note-10-and-watch-active-2-leak-joint-unveil-likely/تعليقمصدر