108 MP main camera Xiaomi Mi CC9 Pro specifications and price leaked


Xiaomi'S has launched in recent months focused on designing cameras and mid-level model I CC9'Variant of the more advanced features Mi CC9 ProIt represents a few reports which indicate existence, leaks and The EEC certification after, now estimated 24 October'Appeared all the specifications of the device which will be held prior to launch.

recognized the specifications and price of the equipment with reliable and accurate estimates of leaks Sudhanshu Ambhore, Twitter Through shared account.

Mi CC9 Pro‘nun sızdırılan teknik özelliklerinden kısaca söz edecek olursak; cihaz, 6,4 inç genişliğinde Full HD + AMOLED bir ekranla geliyor. Cihazın ekranında su damlası biçiminde bir çentik ve ekrana gömülü bir parmak izi okuma sensörü yer alıyor.

Cihaz gücünü Snapdragon 730G yonga setinden alıyor. Serinin temel modeli Mi CC9‘da ise Snapdragon 710 yonga seti yer alıyordu. Cihazın 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile gelmesi bekleniyor.

Ortaya çıkan kamera detayları, sızıntıyı yapan kullanıcının daha öncesinde ortaya çıkartmış oldukları ile tamamen aynı. Cihazın üçlü arka kamera kurulumunda söylentileri oldukça büyük ses getiren 108 MP‘lik bir ana kamera, 13 MP çözünürlüğünde bir ultra geniş açılı sensör ve 8 MP çözünürlüğünde bir telefoto lensi yer alıyor. Ön tarafta ise 32 MP çözünürlüğünde bir özçekim kamerası yer alıyor.

Android 10 işletim sistemini kutusundan çıkacak olan cihaz 20W+‘lık hızlı şarj desteğine sahip olan 4000mAh‘lik bir batarya ile karşımıza çıkacak.

Son olarak yeni sızıntı, cihazın yaklaşık 367 dolarlık bir fiyat etiketi ile alıcı bulacağını ortaya koyuyor. Selefi Mi CC9 ise 260 dolarlık bir başlangıç fiyatıyla alıcı buluyor.


https://www.gizchina.com/2019/10/20/alleged-xiaomi-mi-cc9-pro-full-specs-leaked-to-arrive-with-sd730g-108-camera/
Yorum Yaz

Kaynak