Samsung Galaxy A30 Bu Hafta BİM Aktüel Kampanyalarında


Her hafta olduğu gibi bu hafta da milyonlarca müşterisi tarafından BİM BİM AKTÜEL ürünler kataloğu beklenirken, meraklı bekleyiş son buldu ve 24 Eylül 2019 BİM Aktüel kataloğunda yer alan kampanyalar yayımlandı.

BİM Aktüel ürünlerinde her hafta onlarca üründe piyasa fiyatının çok altına ürünler indirimli ve kampanyalı fiyatları ile satışa sunulurken, vatandaşların ise her hafta değişen istekleri doğrultusunda ürün skalası da genişlemeye devam ediyor.

Bu hafta için ön plana çıkan iki muhteşem ürün BİM’de müşteriler ile buluşuyor ve 24 Eylül tarihinde sahiplerini beklemek üzere reyonlardaki yerini alıyor.

Stoklarla sınırlı olarak reyonlarda yerini alacak haftanın ürünlerinden ilki, uzun zamandır beklenen Samsung Galaxy cep telefonu kampanyasında sunulacak ürün olacak.

Samsung Galaxy A30 ürününü satışa sunacak olan BİM, android cep telefonun fiyatını ise 1.799 TL olarak ilan etti.

Haftanın ikinci olarak ise inanılmaz bir kampanya ile elektrikli bisiklet müşterilerin huzuruna çıkacak.

Volta marka olan elektrikli bisiklet için 1.999 TL satış fiyatı belirlenirken; her şubeye bir tane gelecek olan ürün için inanılmaz özellikler bulunuyor. Volta Elektrikli Bisiklet ile 35 kuruşluk şarj sayesinde 55 KM yol yapmak mümkün olacak.

b1-019.jpgb2-017.jpgb3-014.jpgKaynak