Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web sayfası yaptırmak istiyorum diye arama motorlarında arama sonucu çıkan sonuçlarda en çok sorulan ve akılda kalan sorular ve sorunlar vardır. Çıkan onlarca sonuç ve sorunlar içerisinden web tasarım firmaları’nın ve ya freelance (Serbest Çalışan) siteleri ziyaret ederler. Ancak çoğu zaman site yaptıracak kişiler/firmalar aradığı hizmeti bulamazlar.

Web sitesi yaptırmak isteyen kişilere ne gibi hizmetler sunulabilir,  beklentileri nelerdir, ne tür bir hizmet beklenmektedir. Sorulan sorular içerisinde ve çözümü arayan kişilerin aklındaki soruları giderebilmek en iyi hizmeti sunmak bir webmaster açısından önemlidir.

Uygun Fiyata Web sitesi yaptırmak ve masrafları Nelerdir.

Teknolojinin geliştiği ve mobil kullnımın artığı günümüzde web sitesi yaptırmak oldukça önemli bir konu haline gelmiştir. Web sitesi yaptırmak isteyen müşterilerine  daha verimli bir şekilde ulaşmak, kendimizi veya şirketimizi online mecrada daha güçlü kılmak için günümüz dünyasının vazgeçilmez hususlarından biridir.

Bir web sayfası yaptırmak istiyorsunuz web tasarım fiyatları bilmiyorsunuz? Araştırma içerisindesiniz ve bir karar veremiyorsunuz. Artık çok daha uygun fiyatlara kaliteli web siteleri oluşturulabilir ve Oluşan bu web siteleri de müşterilere eski tasarımdan çok daha fazla güven verebilir, Hatta bu tasarımlar mobil uyumlu, yönetim panelli ve seo uyumlu bir şekilde yansıma gösterebilir. Web tasarım firmalarından aldığınız tekliflerden en ucuzunu seçmek işinizi riske atmak anlamına gelir. En pahalısını seçmek de bazen paranızı boşa harcamak anlamına gelebilir. Aldığınız fiyatlara bakarak işinizin ortalama piyasa değerini tahmin edebilirsiniz.

Web sitesi yaptırmayı düşündüğünüz de mutlaka pazarlık yapın. Bunu illaki fiyatı aşağı çektirin anlamında demiyorum. Pazarlık esnasında karşınızdaki kişi verdiği fiyatı hizmetini değişiklik yapmadan %40 – %50 aşağı çekiyorsa şüphe duymalısınız çünkü istenilen işin bir değeri vardır ve karşınızdaki kişi bu değerin altına iniyorsa vereceği hizmette kesintilere gidecektir. Muhtemelen siz bunu anlamayacaksınız. Dürüst bir firma verdiği fiyata pazarlık payı eklemez. Sizin şartlarınıza göre indirim yapıp bu indirimi niye yaptığını ve karşılığının ne olacağını net bir dille ifade edebiliyorsa ve sizi güven içinde ikna etmişse durum farklıdır.